Telefon: +372 510 0311 | E-mail: oymontmeer@gmail.com

  Solatube® SkyVault® seeria

  Suured torud suurematesse ruumidesse

  Meie seni mahukaim ja julgeim tehnoloogia

  Solatube SkyVault seerias (läbimõõt 740 mm) kasutatakse revolutsioonilisi kupli ja päevavalguse kollektorsüsteemi tehnoloogiaid, mis võimaldavad edastada piirkonda äärmiselt suurt valgushulka.

  Süsteem püüab päikese­kiired katusetasandil kinni ja suudab need maailma kõige peegeldavamast materjalist torude kaudu pika vahemaa taha edasi kanda.

  Seejärel jaotab spetsiaalse ehitusega difuusor valguse kogu ruumi, võimaldades sellel jõuda paikadesse, kus päevavalgust on harva olnud võimalik kohata.

  See moodulsüsteem pakub erinevaid võimalusi valguse edastamiseks ja koondamiseks vajalikule tasandile sõltuvalt ruumivajadustest

  Maksimaalne valguse püüdevõime

  Täiustatud kuppelläätsed ja päikesevalguse kogumis­tehnoloogiad püüavad päevavalgust, kasutades patenteeritud katuse­tehnoloogiaid, mis koondavad madala nurga alla hommikust, pärastlõunast ja talvist päikesevalgust, suurendades valguse väljundkogust.

  Raybender® HD tehnoloogia

  Vertikaalne päevavalgust püüdev lääts suunab rohkem madala nurga all langevat valgust edasi, suurendades jõudlust normaalsetes ja hämara valgusega tingimustes.

  LightTracker™ tehnoloogia

  Innovatiivne kuplisse paigaldatud reflektor on valmistatud Spectralight® Infinity materjalist ning selles kasutatakse Cool Tube tehnoloogiat, mis suurendab valguse sisselaset ja vähendab päikesesoojust


  Tõhus ülekanne

  Maailma kõige peegeldavam toru kannab maksimaalse päikesevalguse katuselt edasi difuusorisse minimaalsete valguskadude ja ideaalse värviedastusega.

  Spectralight® Infinity toru

  Patenteeritud Cool Tube tehnoloogiaga materjal tagab 99,7%* peegelduse päikesevalguse maksimaalseks edastamiseks

  * Läikepeegeldus üle 99% koos lainepikkuse suhtes spetsiifilise peegeldusega kuni 99,7% nähtavas spektris

  Cool Tube tehnoloogia

  Solatube reflektorites ja torudes kasutatav patenteeritud materjal filtreerib välja soojad infrapunakiired, et vähendada liigset päikesesoojust

  Kontrollitud edastus

  Spetsiaalse ehitusega optilised läätsed jaotavad päikesevalguse ühtlaselt kogu ruumi, vähendades läiget ja tagades visuaalse mugavuse.

  SKyvault seeria eelised

  Solatube SkyVault seeriasse kuuluvad murrangulised moodulehitusega, suure jõudlusega päevavalgustorud, mis toovad ohtralt päikesevalgust kõrgete avatud lagedega avaratesse ruumidesse.

  See annab hoone projekteerijale valgustuslahenduse, mis tagab maksimaalse võimsuse, vähendades samal ajal koormust hoone struktuurile ja märkimisväärsel määral ka paigalduskulusid.

  Maksimaalne valguse koondamine tagab parema valgustuse päevasel ajal

  Erakordne soojustõhusus tagab aastaringselt mugava sisetemperatuur

  Võimaldab paigaldada seadmed üksteisest kaugemale, tehes katusesse vähem avasid, mis vähendab kulusid ja säästab lage

  Vähendab töökulusid ja jäätmete teket tänu innovatiivsele ehitusele ja nutikamatele tarnemeetoditele, mis tagavad lühema paigaldusaja ja väiksemad kulud

  Skyvault seeria mudelid

  Moodulehitusega SkyVault seeriaga pole päevavalguse toomine suurtesse ruumidesse enam võimatu. Arvukad valguse kogumise ja edastamise variandid võimaldavad teil luua konfiguratsiooni iga konkreetse projekti vajaduste jaoks, läbimõeldud ja samas lihtne ehitus aga tagab kerge paigalduse ja kõrvaldab hooldusvajaduse. Need on olulised aspektid, mida arvesse võtta, kui valgustussüsteem asub 6 m-30 m või rohkem põrandapinnast kõrgemal

  Solatube M74 DS

  Solatube M74 DS (läbimõõt 742 mm) põhiseadmes on kombineeritud täiustatud kuppel ja toru optika Prismatic difuusoriga.

  See jaotab valguse ühtlaselt kogu ruumis, suurendades valgustust kõrgetel seintel ja laetasapindadel.

  Põhiseade on ideaalselt sobiv, kui kõrgus põrandast difuusorini on 5,5 m-8 m.

  Solatube M74 DS koos kollektoriga

  Selles mudelis on põhiseade koos SkyVault kollektoriga.

  Tootes kasutatakse Raybender HD ja LightTracker tehnoloogiaid, mis suurendavad madala nurga all langeva valguse püüdevõimet ja tagavad kõrge jõudluse.

  See variant on ideaalselt sobiv, kui kõrgus põrandast difuusorini on üle 8 m, samuti ruumides, kus soovitakse saavutada maksimaalset päevavalgustuse taset.

  Solatube M74 DS koos võimendiga

  Selles mudelis on põhiseade koos SkyVault võimendiga.

  See edastab koondatud valguse kaugemale visuaalse sihtpinnani ning vähendab valgust kõrgetel seinaosadel ja valguskadusid katuse/lae tasapinnal.

  M74 DS koos võimendiga on ideaalselt sobiv, kui kõrgus põrandast difuusorini on üle 8 m.

  SkyVault seeria süsteemid

  SkyVault seeria üla- ja alasüsteemid võimaldavad teil valgustusprojekte maksimaalselt reguleerida. Süsteemi moodulkomponendid võimaldavad püüda rohkem valgust, jaotada päikesevalgust ühtlaselt, valgust fokuseerida või kombineerida kõiki neid võimalusi

  Ülasüsteemid

  Igal ülasüsteemil on suure jõudlusega väliskuppel ja need on eelnevalt kokku pandud äärisega katteisolaatori, R-6 jäiga isolatsiooni ning kupli servakaitseribaga.

  Lisavõimaluste hulka kuuluvad sisekuppel ja roostevabast terastraadist turvakaitse.

  Alasüsteemid

  SkyVault seeria difuusorisüsteem

  Ümmargune Prismatic difuusor tarnitakse kokku pandult ja seda on lihtne pikendustorude külge kinnitada, kasutades patenteeritud Tab-Lock ühendussüsteemi ja torurihmu.

  Tooted ja tarvikud

  • Ühekordse kapsliga kuplisüsteem
  • Ühekordse klaasiga kuplisüsteem koos turvakaitsega
  • Kahekorse klaasiga kuplisüsteem
  • Kahekordse klaasiga kuplisüsteem koos turvakaitsega
  • SkyVault võimendi
  • Prismatic difuusorid
  • Spectralight Infinity pikendustorud
  • SkyVault kollektor

  Lisainfo

  Täiendava teabe saamiseks meie toodete ja teenuste kohta külastage tootja kodulehte www.solatube.com. Meie tehniliste andmete lehekülg võib olla eriti kasulik, kui te soovite teavet tehniliste andmete, CAD jooniste, paigaldusjuhiste, lõikelehtede, heakskiitude ja muude seonduvate andmete kohta.

  LAE ALLA SkyVault seeria tootekataloog (PDF)

  Close Menu