Telefon: +372 510 0311 | E-mail: oymontmeer@gmail.com

  Efektiivsed, lihtsalt paigaldatavad ja energiatõhusad valgustussüsteemid

  Solatube efektiivsed ja energiatõhusad valgustussüsteemid

  Efektiivsed ja lihtsalt paigaldatavad ning energiatõhusad Solatube valgustussüsteemid, mis kasutavad kaasaegset optikat. Selle tulemusel muutuvad toad erakordseteks, puhta ja loomuliku päevavalgusega täidetud ruumideks.

  Tulemuseks on valgusküllasemad ja kirkamad ruumid, väiksemad energiakulud ja aastateks tagatud tööjõudlus.

  SolaMaster seeria eelised

  Solatube SolaMaster seeria kasutab täiustatud optilist tehnoloogiat valgustuse intensiivsuse, ühtluse ja soojuslike omaduste tasakaalustamiseks, vähendades samal ajal süsteemi töö- ja hoolduskulusid.

  Neid mitmekülgseid torukujulisi valgustusseadmeid, mis sobivad ideaalselt ruumidesse lae kõrgusega 2,5 m-9 m, saab kergesti kasutada lisaks tavapärastele valgustitele. Lai tootevalik võimaldab kavandada ideaalse valgustussüsteemi iga ruumi jaoks.

  Vaata lähemalt »

  SkyVault seeria eelised

  Solatube SkyVault seeriasse kuuluvad murrangulised moodulehitusega, suure jõudlusega päevavalgustorud, mis toovad ohtralt päikesevalgust kõrgete avatud lagedega avaratesse ruumidesse.

  See annab hoone projekteerijale valgustuslahenduse, mis tagab maksimaalse võimsuse, vähendades samal ajal koormust hoone struktuurile ja märkimisväärsel määral ka paigalduskulusid.

  Vaata lähemalt »

  Close Menu